Drone Çekim Fiyatları ve Havadan Çekim resim – video ücretleri yapılacak işin niteliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız gerek firma tanıtımları için hazırlanan havadan çekim tanıtım videoları ve gerekse düğün klipleri, düğün videoları, düğün hikayeleri gibi alanlarda Türkiye’nin tüm illerine Ankara merkezli olarak hizmet vermektedir.

Çekim yapılacak bölge şartları, iklim koşulları, çekim süresi, çevresel etkiler, istenilen işin detayları gibi birçok etken havadan çekim çalışması için belirlenecek bütçeyi ve fiyatı etkilemektedir.

Firma olarak çekim için, kurgu ve montaj aşamaları için, ulaşım ve konaklama masrafları için ayrı ayrı ücretlendirme yapmıyoruz. Vereceğimiz fiyata tüm bu hizmet bedelleri dahil olup, ekstra bir masraf çıkarmıyoruz.

Havadan Çekim Fiyatları

Firmanız için yada özel gün ve etkinlikleriniz için hazırlatacağınız Havadan Çekim video ve ya fotoğraflarınız için fiyatlar gelişen teknolojiye bağlantılı olarak günden güne düşüş göstermektedir. Aynı paralelde havadan çekim yaptırarak firma, otel tanıtımları ve düğün – nişan gibi özel gün çekimlerine olan ilgi de artış göstermektedir. Havadan çekim yaptırmadan önce fiyat mukayesesi yaparken hizmet alacağınız firmanın referanslarına göz gezdirmeniz ve de havadan çekim yapacak ekibin bu konuda lisans sahibi olup olmadığını öğrenmeniz etkili ve faydalı bir sonuç almak bakımından yararınıza olacaktır.

Drone Çekim Ücretleri Fiyat Politikamız :

  • Ulaşım ve konaklama ücretleri iş bazlı verilecek fiyata dahildir.
  • SHGM’den izin alınması gerekli bölgelerde ve durumlarda her gün için SHGM’ye yatırılan bedel hizmet alan firma tarafından karşılanacaktır.
  • Kullanılacak Ekipman ve dolayısıyla görüntü kalitesine göre fiyatlar değişkenlik gösterdiğinden, fiyat için görüşme yaparken istenilen video ve fotoğraf kalitesini lütfen belirtiniz.