Havadan Düğün Çekimi, gerekli hassasiyet gösterilip, Profesyonel bir ekip ile çalışıldığı zaman mükemmel sonuçlar verecek ve harika fotoğraf ya da video albümlerine sahip olunabilecek yeni nesil teknolojinin sunduğu kaçırılmaz bir hizmettir. Alışılmışın dışında görsel kalitesi yüksek ve estetik bakımdan eşsiz fotoğraf ve videolar elde etmek havadan drone düğün çekimi ile mümkün hale gelmiştir.

Drone ile Düğün Çekimi Fiyatları yapılacak işin nitelik ve risklerine göre değişkenlik göstermektedir. Harcanacak vakit, ekipman ve personel sayısı, firmanın müsaitlik durumu gibi başlıca faktörler düğün çekimi için verilecek ücret tarifesini etkilemektedir. Firmamız Ankara merkezli çalışan bir firma olmasına karşın diğer illere de Havadan Düğün Çekimi hizmeti vermekteyiz.

İnsan hayatında en değerli ve özel günlerden biri olan düğünlerinizi renklendirmek ve farklı çalışmalar yapabilmek adına görsel teknoloji bilincimizi her geçen gün yenilemekte ve üzerine koymaktayız. Ayrıca bu değerli günlerinizde elde edeceğiniz  unutulmaz albümleriniz için en uygun ücretlendirmeyi yapmaya ve en uygun havadan çekim fiyatını vermeye özen gösteriyoruz.

Drone ile çok farklı perspektif ve açılardan yapılan fotoğraf ve video çekimleriniz ince detaylarına kadar uzman ekibimiz tarafından incelenerek en doğru biçimde ışıklandırma, parlaklık, kontrast ayarları gibi profesyonellik gerektiren ayarlar yapılarak kurgu ve montaj aşamasından geçirilir, bu sayede hazırlanacak havadan çekim düğün klipleri yada havadan çekim düğün videolarının maksimum kaliteyle sizlere sunulması amaçlanır.

İşte Bazı Örneklerimiz :